, zyczenia jubileuszowe dzialalnosci 

zyczenia jubileuszowe dzialalnosci

. z okazji jubileuszu 10– lecia działalności Firmy Marketingowej„ Hektor” składamy gratulacje z dotychczasowych osiągnięć i życzymy wielu.

Życzenia jubileuszowe dla księdza. 2010-06-17-Imieniny obchodzą: Kapłan Jezus Chrystus zawsze wam błogosławi w Waszej apostolskiej działalności. W związku z pięćdziesięcioleciem działalności firmy zzzzz Sp. z o. o. Jubileuszu 25 lat pracy zawodowej składamy Panu Adamowi Kowalskiemu. Tymi słowami pragniemy przekazać najserdeczniejsze życzenia za wielką cierpliwość. Życzenia jubileuszowe. Andrzej Suski-Biskup Toruński. Tygodnika uznanie i wdzięczność, zaś na dalsze lata działalności życzę po prostu" Szczęść Bożę" Z okazji Jubileuszu 90-lecia Zespołu Szkół Ekonomicznych w Przemyślu mam zaszczyt przekazać Państwu serdeczne pozdrowienia i złożyć życzenia wszelkiej. Gratuluję Waszej półwiecznej już dobrej działalności służącej człowiekowi przebywającemu w. Życzenia jubileuszowe dla Ks. Kanonika Franciszka Florczyka.
Życzenia Jubileuszowe dla Księdza Proboszcza. Ciężar działalności apostolskiej Opus Dei spoczywa na jej wiernych. Apostołują oni w swoim własnym . „ z okazji jubileuszu 70. Urodzin, proszę o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń oraz wyrazów najwyższego uznania dla Pana dorobku.
„ Serdecznie gratuluję jubileuszu 50− lecia. 50 lat działalności na rynku pozwoliło. z okazji jubileuszu oraz życzenia kolejnych lat rozwoju spółdzielni.

Życzę wielu Łask Bożych i obfitych owoców Roku Jubileuszowego Anny Jenke. są dla mnie bardzo cenne w mojej działalności pedagogicznej i publicystycznej.

Przybył nie tylko celem złożenia jubileuszowych życzeń„ wielu sukcesów w pracy naukowej, dydaktycznej i działalności artystycznej” ale przede wszystkim.

Biblioteka rozpoczynala działalność zatrudniając 5 pracownikow. Życzenia z okazji jubileuszu Biblioteki przekazał taże przedstawiciel wojewody mgr. Oficjalne publiczne złożenie życzeń jubileuszowych długoletniemu. Muszą mieć związek z jej działalnością gospodarczą-i to nawet gdy mieszczą się w

. Jubileusz 80-lecia Biblioteki był okazją nie tylko do podkreślenia obecnej. i osiągnięć Biblioteki oraz życzenia dalszych sukcesów w pracy zawodowej. Natomiast za szczególne zasługi w działalności na rzecz rozwoju
. Okazji pragnę złożyć serdeczne życzenia z okazji obchodów tego jakże zacnego jubileuszu. Życzę wszystkim, aby działalność wszystkich Państwa. Życzę zatem dalszych wielu lat pomyślnej i owocnej działalności Federacji oraz. Jestem przekonany, iż to Jubileuszowe spotkanie stanie się okazją do. Jubileusz 10. Działalności firmy Väderstad w Pniewach. Życzę wielu dalszych sukcesów. Niech każdy kolejny rok przynosi firmie Väderstad nowe osiągnięcia. Proszę przyjąć serdeczne gratulacje z okazji tego pięknego jubileuszu oraz najlepsze życzenia sukcesów w dalszej działalności. 11 Cze 2010. Jubileusz 10– lecia działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Życzenia i gratulacje składali zaproszeni goście i przedstawiciele . z okazji jubileuszu Biblioteki wręczono szereg odznaczeń i wyróżnień. w dziedzinie upowszechniania i ochrony dóbr kultury oraz działalność naukową i wydawniczą; Jubileuszowe życzenia od Przyjaciół Biblioteki: . w zimowej scenerii przebiegały uroczystości jubileuszowe 95-lecia działalności chóru" ECHO" Pierwszego dnia. Próby, przygotowania i.
2007-06-06. Jubileusz 55-lecia działalności Instytutu Farmaceutycznego. Oprócz życzeń i gratulacji z okazji 55-lecia Instytutu, wielokrotnie podkreślany . Anna Bugajska i Martyna Malcharek odczytują adresy jubileuszowe. Życzymy dalszych 5 lat działalności oraz wizyty na jednej z kameralnych. Liczne gratulacje i życzenia jakie napłynęły dla jubilatów rozpoczęły życzenia od. Żeńcy Wielkopolscy? obchodził srebrny jubileusz działalności. 14 Maj 2010. Srebrny Jubileusz Chóru Dziecięcego, Stokrotki” złożył życzenia„ Stokrotkom” i odczytał listy gratulacyjne od premiera Stephana Harpera. Oświaty i wychowania, w szczególności w zakresie działalności dydaktycznej. 15 Kwi 2010. Wszystkim uczestnikom obchodów Jubileuszu 10-lecia Stowarzyszenia życzę dużo zdrowia i pomyślności w działalności zawodowej i . z okazji 35-lecia istnienia szkoła otrzymała życzenia od Marszałka. Za zasługi oraz działalność na rzecz rozwoju województwa mazowieckiego. Jubileuszowe powinszowania złożyła szkole Rada i Zarząd Powiatu Grójeckiego. Składamy serdeczne życzenia, gratulacje i wyrazy uznania, za Wasz trud i ogromny wysiłek w codziennej działalności. Niech świętowany jubileusz będzie.
Panu Dziekanowi życzymy siły, wytrwałości i wiele satysfakcji. Zaproszenie na uroczystość Jubileuszu 50-lecia Wydziału Chemii przyjąłem jako zaszczytne.
Data ta jest uznawana za początek zorganizowanej działalności sportowej w naszym mieście. Na rok bieżący przypada więc jubileusz 80-lecia sportu w. Za życzenia serdecznie dziękujemy. Redakcja. z okazji jubileuszu pragnę. Pomagał prywatnym przedsiębiorcom w kreowaniu i rozwijaniu swojej działalności. Na zakończenie wystąpienia życzył kolejnych 100 lat działalności dla dobra Polonii. Przekazując życzenia jubileuszowe konsul generalny rp Zygmunt Matynia. Na ręce Pana Prezesa składam najserdeczniejsze życzenia z okazji obchodzonego jubileuszu. 30 lat pomyślnej działalności zasługuje na szacunek i uznanie. 28 Maj 2010. Serdeczne życzenia z okazji doczekania pięknego jubileuszu, a przede. życzenia. Pozostając w szacunku dla działalności Jego Eminencji i. W roku obchodzenia 20 rocznicy działalności Toruńskiego Uniwersytetu. Zaproszenie na uroczystości jubileuszowe przyjęło 16 utw z różnych rejonów Polski. Miłym akcentem tej części uroczystości były gratulacje i życzenia dla.
Jubileuszowy koncert z okazji 50-lecia działalności artystycznej. i życzenia. Również włodarze Powiatu Włoszczowskiego– panowie r. Maciejczyk . w pierwszym roku działalności orkiestra dęta otrzymała stroje. Delegacja Teatru Form Różnych składa życzenia jubileuszowe/Fot. . Czesława Czypickiego obchodzi 120 letni jubileusz działalności. „ Życzy chórzystom zdrowia i wytrwałości w uczęszczaniu na próby oraz. Jubileusz zbiegł się z 40-leciem pracy artystycznej jej dyrygenta Stanisława Świerka. Gratulacje i życzenia kolejnych lat działalności grupy.

. i za to Szanowna Pani Jadwigo należą się Pani wyrazy szacunku i życzenia zdrowia, pomyślności na wiele kolejnych lat działalności! . Życzenia jubileuszowe przekazał Ryszard Wrzosek, Prezes Honorowy om pttk w Gdyni. Podziękował członkom klubu za aktywną działalność w ruchu . Świętowany jubileusz jest powodem do satysfakcji i zadowolenia. Swoim własnym życzenia jubileuszowe złożyła doradca Prezydenta rp Bożena Borys-Szopa. Za wybitne zasługi w pracy zawodowej i działalności społecznej
. z okazji jubileuszu najlepsze życzenia dla całej Redakcji, opieki z Nieba i. w swojej pożytecznej działalności dla dobra naszej Ojczyzny. 13 Sty 2010. Jubileusz 45 lat działalności artystycznej Zespołu Tanecznego„ Mazur” Jubileuszu niech płyną dla zespołu gratulacje i życzenia dalszych . Sprawozdanie z działalności Wyższego Seminarium Duchownego im. Papieża Jana Pawła ii. Przy tej okazji złożono życzenia jubileuszowe ks.

W dniu 5 października 2005 roku w sali Senatu us odbył się jubileusz 70-lecia. Józef Perenc, który składając serdeczne życzenia i gratulacje jubilatowi. Profesor Zieliński wskazując na obszar działalności naukowej jubilata. Z okazji jubileuszu 20-lecia zpkp składam Wam serdeczne życzenia wielu dalszych owocnych lat działalności w sporcie, nie tylko polonijnym;
. z okazji 50-lecia ruchu hdk pck pragnę złożyć życzenia wszelkiej pomyślności i. o tych, którzy nadal wspierają pck w jego działalności. . Pozdrawiam i życzę dalszej owocnej i na równie wysokim poziomie działalności. Nagroda jubileuszowa jest uprawnieniem pracowniczym. Tv Trzebinia, Życzenia skierowane dla mieszkańców naszej gminy na antenie tv Trzebinia. Jubileusz 45 Lat Działalności Trzebińskiego Chóru Echo.
Wypada zatem życzyć owocnych przygotowań na ten wspaniały jubileusz i życzyć nie sto, ale dwieście lat działalności. Działalności pełnej sukcesów. 20 Paź 2008. Jubileusz Oddziału Gliwickiego sep. 20 października 2008 r. 55 lat działalności Oddziału. 1953-2008. List gratulacyjny. 22 Lut 2010. z kolei wystąpili goście uroczystości jubileuszowej, którzy przekazali Związkowi wiele serdecznych życzeń dalszej owocnej działalności na. Życzenia jubileuszowe przekazał Ryszard Wrzosek, Prezes Honorowy om pttk w Gdyni. Podziękował członkom klubu za aktywną działalność w ruchu krajoznawczym i. Z okazji jubileuszu 60– lecia wyrażam to jako życzenia na przyszłe lata działalności Szkoły. Jubileusz jest bowiem okazją do formułowania życzeń dotyczących. Jubileuszowy Rok 2009 zakończony. Grudzień 31st, 2009 Wpisane w Zarząd o/r. Rok 2009 kończy 10 letni etap działalności Oddziału na obszarze dwóch dzielnic . z tej okazji zostały zorganizowane uroczystości jubileuszowe w dniach. Informacje o działalności Oddziału pte w Opolu w okresie 1957. Podziękowania, gratulacje i życzenia dalszej owocnej działalności wpłynęły od:
Jubileuszowe spotkanie członków Koła było okazją do wspomnień, podziękowań za działalność, gratulacji i życzeń. a składali je zaproszeni goście: burmistrz. Proszę przyjąć słowa mego uznania, zapewnienie iż Samorząd wspierać będzie perspektywiczne zamierzenia Szpitala, a także jubileuszowe życzenia powodzenia w.

Życzenia na chrzest święty, Wierszyki jubileuszowe, Wiersze Komunia Święta. Strona zawiera bezpłatne życzenia dla użytkowników na różne okazje (imieniny, . Jubileusz w Gminnej Bibliotece Publicznej w Choczewie. Jubileuszu 60-lecia działalności Gminnej Biblioteki Publicznej w Choczewie. w tym uroczystym dniu składam Jubilatce życzenia dalszego, pomyślnego rozwoju.
Działalność i osiągnięcia Profesora Szarawary zapewne będą mogły być szerzej. " z okazji wspaniałego Jubileuszu 80. Urodzin pragnę złożyć Panu w imieniu całej. Dniu serdeczne życzenia należytej satysfakcji z uzyskanych rezultatów. Modlitwą i słowami życzeń włączam się w obchody jubileuszowe Waszego Zgromadzenia. Anieli Merici oraz 150. Rocznicę istnienia i działalności Sióstr . z okazji jubileuszu dzialalnosci tak waznej organizacji dla Polakow na Wilenszczyznie pragne zyczyc energii, pomyslnosci. Jubileusz: xxv-lecie działalności artystycznej zespołu folklorystycznego Gosposie. Był czas dla każdego, kto chciał oficjalnie złożyć życzenia zespołowi. . życzenia jubileuszowe na rece Roberta Rogali oraz Mieczysława Libudy. Po dziesięciu latach działalności należy powiedzieć, że jesteście jedną z.
Jubileusz Profesora Stefana Raszei-gratulacje i życzenia. Jak najserdeczniejsze życzenia jeszcze wielu lat aktywnej działalności na niwie naukowej oraz. Z okazji jubileuszu 15-lecia działalności Oddziału Katowickiego Ogólnopolskiego. Te same życzenia kieruję do miłych Gości, dziękując jednocześnie za. Raz jeszcze składam wyrazy uznania za ambitną działalność oraz życzę. Oraz Błogosławieństwa Bożego z okazji jubileuszu dziesięciolecia działalności
. Tomasza Nocznickiego w Nowej Wsi dziękują wszystkim uczestnikom uroczystości jubileuszowych za szczere życzenia i pamięć o szkole.
. Gratulacje i życzenia w obfitości składane były również na ręce dyrektor Ewa. " z okazji jubileuszu 15-lecia działalności Domu Pomocy. Ten okres działalności dotyczył wdrożenia innowacyjnych metod w przemyśle okrętowym. Najlepsze życzenia jubileuszowe, Panie Profesorze! Tadeusz Graczyk. W sobotę na widowni zasiedli pracownicy. Zaskakujące życzenia z okazji naszego. Jak. Tym mówimy, bo obchodzimy jubileusz działalności-mówi Marta.

Kontrola wypowiedzi oraz innych form ludzkiej działalności. Życzenia z okazji dnia dziecka (11). » Życzenia jubileuszowe (15).
13 Cze 2010. Koncert Jubileuszowy Zespołu Pieśni i Tańca" Przemyśl" z okazji xxx-lecia działalności. Poseł Piotr Tomański uczestniczył w koncercie, złożył życzenia i gratulacje z okazji Jubileuszu.

Olbrzymie zasługi w sprawie zalegalizowania działalności chóru wnieśli: z okazji pięknego Jubileuszu Towarzystwo otrzymało wiele życzeń z bratnich. Za: pomoc w zorganizowaniu jubileuszowych xv Dni Huculskich. Za: pomoc w działalności statutowej Stowarzyszenie, propagowanie poezji wśród dzieci i młodzieży. złóż im życzenia. Kategorie. Galeria Alpejczyka (5) · Główna (56). Jubileusz 50-lecia gbs w Barlinku Ostatnie miesiące przed jubileuszem 50-lecia działalności gbs w Barlinku przypadającym na 20 czerwca 1997 roku obfitowały . „ 55 lat działalności naukowej Katedry Geodezji. Stanowią dwa jubileuszowe wydawnictwa: Księga Jubileuszowa– 55 lat. życzenia złożył, zaszczycający swoją obecnością Konferencję, Prezes Zarządu Oddziału mgr inż. Z okazji Jubileuszu 25-lecia wszystkim chórzystom przesyłamy najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, samych sukcesów i wielu udanych. Szczególnym powodem do radości jest dla mnie Twoja pasterska działalność w. Przyjmij z głębi serca nasze życzenia jubileuszowe, wsparte modlitwą. Serdecznie gratuluję Państwu jubileuszu firmy, która tak doskonale wpisała się w. Początki działalności Waszej firmy związane są z powstaniem wolnego rynku. Kierownictwa Elektromis s. a. Serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia.
W imieniu rady parafialnej z Wisły życzenia złożył pan Leszek Podżorski. Delegacja wszystkich chórów wiślańskich wspólnie złożyła życzenia jubileuszowej. 28 Kwi 2010. Takie i inne, równie szczere życzenia usłyszały kobiety z zespołu regionalnego Kopciowiczanki z okazji jubileuszu.

14 Cze 2010. Stowarzyszenie„ Horyzont” z Chrosnej obchodziło jubileusz pięciolecia działalności. Życzenia dalszych sukcesów wraz z tortem. Bardzo ważną rolę w działalności Towarzystwa Przyjaciół kul spełniali i nadal. Stevena Harpera, najlepsze życzenia złoto-jubileuszowe dla tpkul. 19 Maj 2010. Serdeczne jubileuszowe życzenia przekazali Andrzej Ziemiński. Lat pomagała mi w dialogowej działalności– powiedział Bogdan Gutkowski.
. Najważniejsze wydarzenia i podsumowano dziesięcioletnią działalność. z okazji jubileuszu wręczono sztandar powiatu ostrowieckiego. Gratulacje i życzenia złożyli Kazimierz Kotowski-starosta opatowski i prezes . Na miejsce obchodów 50 rocznicy działalności duszpasterskiej Księży. i życzenia dla wszystkich kapłanów celebrujących Złoty Jubileusz.
4 Paź 2009. Owacjami na stojąco zakończył się koncert jubileuszowy zespołu Chmielanie. Grupa świętowała dwadzieścia pięć lat swojej działalności.
Swoją działalność twórczą rozpoczęliście w przełomowym dla naszego społeczeństwa. z całej duszy winszuję„ Dzerkału Tyżnia” z okazji jubileuszu, życzę. 4 Paź 2006. 20-lecia jej działalności i 50-lecia pracy artystycznej kapelmistrza Benedykta. Życzymy mu wielu kolej-nych sukcesów w podejmowanych w. W roku 2007 Orkiestra Dęta kwk„ Murcki” obchodziła jubileusz 100-lecia istnienia. Pięknego jubileuszu, dziękuje za liczne przybycie i otrzymane życzenia. „ Murcki” za finansowanie jej działalności, mając jednocześnie nadzieje.
Proszę przyjąć najserdeczniejsze gratulacje i życzenia pomyślności z okazji Jubileuszu dziesięcioletniej działalności Krajowej Izby Biegłych Rewidentów.

. Kultury rozpoczęło się spotkanie jubileuszowe z okazji 15-lecia działalności. Słowa uznania Jubilatom dołączając do nich życzenia i piękne kwiaty.
Organizacji niemal od początku jej działalności, pozdrawiamy całą załogę Tadmaru. Serdeczne gratulacje z okazji 20 jubileuszu. Życzę by następne 20 lat. 25 Kwi 2010. Podczas jubileuszowej uroczystości nie zabrakło występu" Byle Babek" pani wygląda i i życzę wytrwałości w pani działalności społecznej.